בוגרי ובוגרות תכנית העמיתים - מחזורים א-ה

מחזור ה'

איל ביגר

מחזור ה'

איל מייסד "יוזמת האנרגיה הטובה", יזם חברתי ויועץ לאיכות הסביבה במגזר הפרטי והציבורי. הוא ממציא ומיישם מגוון פרוייקטים מעשיים להפחתת גזי החממה

אלה ובר

מחזור ה'

אלה מתכננת ערים; מרכזת תכנון במחוז תל אביב במינהל התכנון של משרד הפנים

אלישיב פרנקל

מחזור ה'

אלישב מחנך וחוקר; מורה לגמרא ומרכז מגמת איכות הסביבה בבית הספר דרור בירושלים

בדריה בירומי

מחזור ה'

בדריה מנהלת המחלקה הסביבתית במרכז הערבי לתכנון אלטרנטיבי-עמותה העוסקת בתכנון אחר של ערים, בנייה והמרחב במגזר הערבי

גידי בשן

מחזור ה'

גידי יערן, רכז קהל ויער (אזור ההר) של הקרן הקיימת לישראל, ומנהל אתר הסטף של הקק"ל לשחזור חקלאות עתיקה בהרי ירושלים

דליה מרקוביץ

מחזור ה'

דליה מרצה ופעילה פוליטית בחינוך; מרצה למדיניות חינוכית וחינוך בלתי פורמאלי באוניברסיטה העברית, בבית ברל ובבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית

חיים גלנצר

מחזור ה'

חיים מהנדס אזרחי ושמאי מקרקעין, מנכ"ל המכון לשמאות והנדסה

יובל גוז'נסקי

מחזור ה'

יובל עיתונאי ובמאי טלוויזיה; מביים וכותב תוכניות דוקומנטריות לכל ערוצי השידור, ובמאי עצמאי בטלוויזיה החינוכית וערוץ 'הופ'

יונית מנצור-שחר

מחזור ה'

יונית מנחת קבוצות לשינוי חברתי. השתתפה בהקמת והנהלת עמותת "אחותי"; פעילה בקבוצת נשים פמיניסטיות מזרחיות, בבת שלום, בקול האישה

יובל תמרי

מחזור ה'

יובל איש חינוך, מנחה ומרכז מפגשים בבי"ס לשלום

מוסטפה נאטור

מחזור ה'

מוסטפה מנהל המתנ"ס בקלנסואה, מחנך ופעיל חברתי

נעמי נמרוד

מחזור ה'

נעמי מורה לכתיבה יצירתית ופעילה פמיניסטית; מרצה וחוקרת בתחום של סיפורי חיים (oral history), בעיקר בקרב קשישים

סטלה אבידן

מחזור ה'

סטלה מנהלת חשבונות, פעילה סביבתית עירונית, רכזת ועדת תחבורה בפורום הירוק בתל אביב; חברה במועצת החברה להגנת הטבע

מחזור ד'

גבי לסקי

מחזור ד'

גבי משפטנית ופעילה פוליטית, עו"ד של הועד נגד עינויים, מנהלת תחום עסקים בקהילה בחברת 360

גיל יניב

מחזור ד'

גיל מנהל מחוז ירושלים של המשרד לאיכות הסביבה, חבר ועד מנהל של המועצה לשימור אתרים

גלעד אוסטרובסקי

מחזור ד'

גלעד מתכנן סביבתי ומחנך, מנהל פרויקט מיחזור ארצי. פעיל בעמותת "קהילה" וב"קבוצת יובל".

גלעד לוי

מחזור ד'

גלעד מגשר ומנהל תהליכי בניית הסכמות, מנהל "גבים צפון מרכז לגישור", עוסק בגישור קהילתי וסביבתי

דורית אברמוביץ

מחזור ד'

דורית עיתונאית, מפרסמת כתבות בנושאי זכויות נשים ב"הארץ" ו"ידיעות אחרונות". עבדה באגודה לזכויות האזרח ועמותת "ידיד"

חנה ספרן

מחזור ד'

חנה הסטוריונית ופעילה פמיניסטית, מרצה בנושאי היסטוריה, נשים ומגדר באוניברסיטת חיפה ורכזת החטיבה ללימודי האישה שם, כתבה היסטוריה של תנועת הנשים בישראל

נאור ירושלמי

מחזור ד'

נאור יועץ תקשורת, דובר ארגון הגג הסביבתי הארצי "חיים וסביבה". בעבר היה דובר המשרד לאיכות הסביבה.

נגה לבציון נדן

מחזור ד'

נגה אדריכלית נוף, כלכלנית, עורכת מחקר על תקציב איכות הסביבה בישראל במכון ירושלים ללימודי ישראל. מתכננת האזורית במנהל קהילתי רוממה.

ניצן הורוביץ

מחזור ד'

ניצן הוא שר הבריאות, חבר הכנסת בהפסקת חברות ויושב ראש מפלגת מרצ. לפני כן היה עיתונאי, פרשן לעניינים בינלאומיים ויוצר דוקומנטרי.

נעה אוירבך אבן

מחזור ד'

נעה אדריכלית ומתכננת אורבנית, מהנדסת המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור. פעילה אזרחית בפרויקט "סדר יום מקומי 21" ברמת השרון.

נעם אילן

מחזור ד'

נעם יזם ואיש עסקים, מיסד ומנכ"ל חברת התוכנה 'קורטקסט בע"מ'. הקים וניהל אחת ממערכות האינטרנט הראשונות בארץ עבור מדעי הרוח באוניברסיטת תל אביב.

עאדל חטיב

מחזור ד'

עאדל מנהל מתנ"ס, פעיל קהילתי ומחנך

עירית רותם

מחזור ד'

עירית מרכזת נושא המחזור בעיריית נתיבות

ראיד פדילה

מחזור ד'

ראיד מחנך ופעיל סביבתי, רכז חינוך סביבתי באיגוד ערים לאיכות סביבה במשולש הדרומי

שולה קשת

מחזור ד'

שולה אומנית ופעילה חברתית, אוצרת ומציגה בתערוכות ברחבי הארץ ובניו יורק

שירלי בר-דוד

מחזור ד'

שירלי היא דוקטור במחלקה לאקולוגיה מדברית, המכונים לחקר המדבר, מדרשת בן-גוריון

מחזור ג'

אילת מירז בן-עמי

מחזור ג'

אילת עובדת בתכנון סביבתי במחוז ירושלים של המשרד לאיבות הסביבה, פעילה בפורום "ירושלים בת קיימא"

אשר וטורי

מחזור ג'

אשר חוקר ויועץ, עמית מחקר במרכז הבינתחומי לחיזוי טכנולוגי של אוניברסיטת תל אביב

ולנטינה נלין

מחזור ג'

ולנטינה עובדת ב"מרכז המערכות והטכנולוגיות לאקולוגיה" במחקר וייצוג הארגון בבתי משפט

זיויה שרון

מחזור ג'

זיויה מעצבת תעשייתית, מרצה בבצלאל ואסכולה בחומרים ירוקים ו"עיצוב המוס(צ)ר"

יגאל חבקין

מחזור ג'

יגאל פעיל "מגמה ירוקה" ורכז תאים מקומיים. מרצה בקורס חומרים וחיבורים ומנחה סטודיו בבית הספר לאדריכלות, אוניברסיטת תל אביב

ישי שכטר

מחזור ג'

ישי מנהל מרחב דרום, הקרן הקימת לישראל

ליאורה גולדמן

מחזור ג'

ליאורה לשעבר מקדמת בריאות מחוזית בלשכת הבריאות חיפה

מוחמד נעמנה

מחזור ג'

מוחמד מנהל המרכז הקהילתי מתנ"ס בג'יסר אל-זרקא

מירי לביא נאמן

מחזור ג'

מירי חברה ומנחה צוות ב"מכון ברנקו וייס"; לשעבר מנחה בבתי ספר סביבתיים של ה-"רשת הירוקה" מטעם מרכז השל ותכנית קר"ב, מרצה במכללת בית ברל

 

סטפני פיירסטון

מחזור ג'

סטפני מקשרת מטעם המשרד לאיכות הסביבה לעמותות סביבתיות (NGOs). בעבר, מייסדת, מנכ"לית ויו"ר עמותת LINK בגליל

עינת פישביין

מחזור ג'

עינב מכינה כתבות עבור "אולפן שישי" של ערוץ 2 ו"7 ימים" ב"ידיעות אחרונות" בנושאים חברתיים

פאתן ג'טאס

מחזור ג'

פאתן מרכז המגזר הערבי באגודה למלחמה בסרטן

רפי רייש

מחזור ג'

רפי אדריכל ומתכנן ערים, בעל משרד עצמאי. מייסד עמותת "הועד לשימור ופיתוח אם המושבות" בפתח תקווה

שי גינות

מחזור ג'

שי צלמת; מרצה ומנחה בנושא התבוננות בטבע באמצעות המצלמה

תומר יפה

מחזור ג'

תומר אחראי קומפוסטציה ביתית במשרד לאיכות הסביבה

מחזור ב'

אורית סקוטלסקי-בהט

מחזור ב'

אורית אקולוגית ומחנכת, דוקטורנטית, מרצה באוניברסיטת בן גוריון ובמכון הערבה ללימודי סביבה

אסתר קורן-אנקרי

מחזור ב'

אסתר מגשרת

אפרים דוידי

מחזור ב'

אפרים עתונאי ומרצה, לשעבר כתב כלכלי ועורך חדשות של העיתון "דבר"

דניאל לוי

מחזור ב'

דניאל יועץ סביבתי, מדען בעמותת "אדם, טבע ודין"

דפנה גולדמן

מחזור ב'

דפנה רכזת החוג למדעי הסביבה וחקלאות במכללת בית ברל ומרצה בה, מארגנת הכינוס השנתי לחינוך סביבתי במערכת החינוך, לשעבר ראש התחום לאקולוגיה ואיכות הסביבה במועצה לישראל יפה

הדס שכנאי

מחזור ב'

הדס חברת מועצת העיר תל אביב-יפו מטעם "הירוקים" ופעילה סביבתית

יאיר אנגל

מחזור ב'

יאיר מעצב ומתכנן, מרצה בתחום עיצוב המוצר ב"אסכולה", עובד כמעצב עצמאי בחומרים ממוחזרים, עובד לקדם עיצוב מוצר "אלטרנטיבי ואחראי יותר"

מדחת עוסמאן

מחזור ב'

מדחת ביולוג ומחנך, מרכז חינוך והדרכות באיגוד ערים איכות סביבה-אגן בית נטופה

מיכל דיין

מחזור ב'

מיכל בימאית וכתבת טלויזיונית, ביימה כתבות לתכנית "מבט נשי" של ערוץ 2

מירן אפשטיין

מחזור ב'

מירן היסטוריון ופילוסוף של האתיקה במדע וברפואה, דוקטורנט

עמיעד לפידות

מחזור ב'

עמיאד רכז איזור הצפון בפרוייקט "סביבה וקהילה" של שתי"ל

רונית זמיר

מחזור ב'

רונית עורכת דין, היועצת המשפטית הממונה על גישור בתחומי איכות הסביבה, תכנון ובנייה במרכז הארצי לגישור ויישוב סכסוכים במשרד המשפטים

שוקה גלוטמן

מחזור ב'

שוקה צלם ומחנך

שלמה כץ

מחזור ב'

שלמה מנהל מחוז הצפון של המשרד לאיכות הסביבה, לשעבר מפקח זיהום ים במשרד לאיכות הסביבה ומרכז הועדה הבין משרדית בנושא

מחזור א'

אהובה גורן-וינדזור

מחזור א'

אהובה יועצת עצמאית ורכזת פרוייקטים העוסקים 'בשיפור המפגש שבין הסביבה לבין המשתמשים בה'

אורלי פלד

מחזור א'

אורלי אחראית על פיתוח חינוך הסביבתי בחברה להגנת הטבע

אלונה ורדי

מחזור א'

אלונה פעילה קהילתית-סביבתית, רכזת פרוייקט 'צדק סביבתי' בשתי"ל, לפיתוח, הכשרה, וסיוע לארגונים סביבתיים מקומיים ואזוריים

ארז רוטה

מחזור א'

ארז צייר, פסל, אומן מחנך ומתכנן סביבתי, עוסק בעיצוב גנים, הוראת אמנות, מקים ומנחה פרוייקט למידה בחטה"ב 'מבשרת'

דב חנין

מחזור א'

דב הוא פוליטיקאי ישראלי וחבר כנסת לשעבר מטעם ראשימה חד"ש. הוא משפטן, דוקטור למדעי המדינה, פעיל איכות סביבה ופעיל למען שוויון חברתי-כלכלי.

דויד דוניץ

מחזור א'

 דיוויד בעל דוקטורט בחינוך מאוניברסיטת חיפה בנושא חינוך סביבתי וחינוך לקיימות בראייה ביקורתית. ראש תחום החינוך במרכז השל משנת 2010 ושימש כמנכ"ל הארגון.

חוסיין טרביה

מחזור א'

חוסיין מייסד ומנכ"ל איגוד ערים לאיכות הסביבה-אגן בית נטופה

נגה קרונפלד שור

מחזור א'

נגה היא פרופסור מן המניין בבית הספר לזואלוגיה יבית ספר סגול למדעי המוח באוניברסיטת תל אביב. היא מכהנת כמדענית הראשית של המשרד להגנת הסביבה.

נצן איל

מחזור א'

נצן רכז נושא איכות הסביבה במכון התקנים הישראלי

רון פרומקין

מחזור א'

רון יועץ אקולוגי, מבצע סקרים אקולוגיים

רחל לדני

מחזור א'

רחל יועצת, אדריכלית הנוף של עיריית בני ברק

רם איזנברג

מחזור א'

רם שותף והבעלים במשרד אדריכלות