רשויות מקומיות

תחום קיימות מקומית במרכז השל, מתמקד בשדה המוניציפאלי, בעבודה וליווי רשויות מקומיות בכל רחבי הארץ.אנחנו רואים ברשויות המקומיות, גורם מרכזי, מוביל וחדשני, בעיצוב החברה ובהתמודדות עם אתגרי המאה ה 21.

מרכז השל מספק ידע, כלים ומדריכים, מעניק הכשרות מקצועיות למגוון בעלי תפקידים ברשות, מקדם מדיניות, מקשר ומחבר בין בעלי עניין ומפתח מודלים לקיימות מקומית מעשית ברמת היום יום ופיתוח חזון עירוני מתמשך. מרכז השל מספק ידע, כלים ומדריכים, מעניק הכשרות מקצועיות למגוון בעלי תפקידים ברשות, מקדם מדיניות, מקשר ומחבר בין בעלי עניין ומפתח מודלים לקיימות מקומית מעשית ברמת היום יום ופיתוח חזון עירוני מתמשך.

אנרגיה מתחדשת
ברשויות מקומיות

קורסים מקצועיים

לבעלי תפקידים ברשויות המקומיות

קורס תכנון אסטרטגי לקיימות ברשויות מקומיות, מחזור יא׳

קורס תכנון אסטרטגי לקיימות ברשויות מקומיות, מחזור יא׳

קורס תכנון אסטרטגי לקיימות ברשויות מקומיות, מחזור יא׳

מדריכים לרשויות מקומיות

לבעלי תפקידים ברשויות המקומיות

מטרת הספריה היא להעצים סוכני שינוי לקיימות באמצעות שיתוף ידע על מכלול סוגיו – מאמרים, ספרים,
מדריכים ועוד. הספרייה נבנית בתקופה זו מהחומרים הטובים ביותר בנמצא בכדי להכיר לעומק ולרוחב א
ת תפישת הקיימות. מעוניינים להציע מסמך לספרייה? צרו עמנו קשר. קריאה נעימה!

כיצד לבנות כלכלה מקומית שמיטיבה עם התושבים וקהילותיהם, עם העסקים, ועם הרשות – כלכלה המסתכלת על בני אדם – כלכלת הטוב המשותף

מדריך זה נועד לתת למי שמעוניינים ליזום מרכז קיימות מקומי מתווה וכלי עבודה לתהליך ההקמה, כנקודת התחלה במסע מורכב ומשמעותי. המדריך סוקר את המודל של 'חיים של עולם אחד', את אסטרטגיית השינוי, את תהליך הקמת המרכז על מרכיביו השונים, ומספק מידע תמציתי ורב ערך על כל אחד מעשרת ערוצי הפעולה של המודל.

 

למדריך בשפה העברית

מטרת המדריך היא ליצור מפת דרכים תמציתית לקידום תהליך "יוצרים מקום" בקהילה, וכך לחשוף ולהנגיש את המתודה גם בפני מי שעובדים עם הקהילה, ואינם מגיעים מתחום התכנון.


למדריך בשפה הערבית