חיפוש

EN

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מקום למחשבה: מקראה בהגות סביבתית

מעניין? שתפו:

כשישבנו לכתוב ולערוך ספר זה ראינו לנגד עינינו קהל יעד מגוון ביותר הכולל מדריכים, מורים, מורי-דרך ומחנכים העובדים עם אוכלוסיות שונות וקבוצות גיל שונות. זהו אינו ספר לימוד למבוא שיטתי באתיקה סביבתית, אם כי תמצאו בו חומרים ששייכים לנושא זה. כמו כן, ספר זה גם אינו אוסף של פעולות מוכנות לשליפה, לשימוש בשטח. ובכל זאת, תמצאו בו גם רעיונות המתאימים לצרכים אלה. בניסיון שלנו לאסוף חומרים, שרובם ככולם אינם מוכרים בקרב אנשי מקצוע בנושאי חינוך סביבתי בארץ (על פלגיו וביטוייו השונים), ולחבר דברי הסבר וקווים ליישום והפעלה – אנו יוצרים במודע יצור כלאיים. תקוותנו, שהרמה הגבוהה של המקורות שמשמשים בעיקר להעשרה וראייה כוללת של הסוגיות, לא תפגע בתכליתיות של ספר זה למדריכים שחסרים רקע פילוסופי. כמו כן, אנו מקווים שהמבנה הנושאי והעיבודים הדידקטיים לא ייגרעו מהנאתו ושימושיו של משתמש בעל צרכים עיוניים יותר.

קריאה מהנה ועבודה פורייה!

קרדיט

תודה לשותפים להפקת המקראה – החברה להגנת הטבע (יהודה כ"ץ – כצלה), המשרד להגנת הסביבה (דבורה זיו), ו- The Public Affairs Section of the US Embassy.

עיצוב: אילת טיקוצקי

מראה מקום

בנשטיין ג'רמי (עורך) (2001), מקום למחשבה – מקראה בחשיבה והגות סביבתית בת זמננו. המשרד להגנת הסביבה, מרכז השל לקיימות והחברה להגנת הטבע.

רק עוד רגע מזמנך,
הכדור זקוק לך

למרכז השל נסיון של מעל ל-20 שנה בהכשרות וקורסים פורצי דרך לרשויות מקומיות, משרדי ממשלה והציבור הרחב

לא מצאת את הקורס שמתאים לך? נשמח מאד לעזור לך למצוא אותו