לפתיחת המסמך

מאמאנט – משחקי כדורשת כאמצעי לשינוי עמדות ושבירת מוסכמות בחברה

133

קהילת המאמאנט פועלת בכל נימי החברה הישראלית, בכל המגזרים, ובכל שכבות החברה. היא מייצרת קהילה סובלנית, המקבלת את האחר, מעודדת את כל מי שמצטרפת אליה, ואתה את הסובבים את האמהות , באמצעות הספורט וערכיו השוויוניים ליצירת הגינות , סובלנות, מיגור אלימות, קבלת האחר( מגזרים שונים, פתיחת דלתות לשכבות הנחשבות חלשות) ובונה קהילה עירונית /ישובית חזקה ותומכת עבור כל תושביה.

הפעילות מתקיימת מעל 14 שנים, עם תכניות מובנות, שפרצו כבר מזמן אתלוגו מאמאנט תחומי פעילות הספורט עצמה, ומתקיימים במקומות שונים בחברה הישראלית כמודל לחיקוי- פעילות בתוך בתי הספר, פעילות בתוך בתי הכלא עם אסירות, במעונות לנשים מוכות, נערות בסיכון, צרכים מיוחדים וכן פעילות עם עמותות חברתיות שונות ופעילות עם משרדי ממשלה וחברות מסחריות.

התוכניות האלה מעניקות למשתתפים בהן כלים ערכיים ודרכי פעולה ספורטיביים ליישום הגינות במגרש ובחיים, שמירה על כללים במגרש ובחיים, גיוס הקהל לתמוך ולעודד חיובי, לבנות קהילה עירונית/ ישובית שחולקת את הערכים האוניברסליים האלה ומאפשרת לקהילה לחבר את כל שכונות העיר לקהילה מאוחדת של אמהות ומשפחות. אנו משתמשים באמצעים חווייתיים שכל אמא ואישה יכולה להתחבר אליהם בקלות באמצעות משחק קבוצתי.

שם הארגון: מאמאנט

מציגת הכלי: עפרה אברמוביץ

מייל: ofraab.mamanet@gmail.com

האתר:http://www.mamanet.org.il/

מעניין? שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך