בוגרי ובוגרות תכנית העמיתים - מחזורים יא-טו

מחזור ט"ו

עילאי הרסגור-הנדין

מחזור ט"ו

עילאי הוא סגן ראש עיריית כפר סבא ומחזיק תיק איכות הסביבה והקיימות

גור חלפון

מחזור ט"ו

גור הוא איש עסקים, מנהל של שוגון תיקים ומוצרי עור בע"מ.

סיהאם כעכוש עטמנה

מחזור ט"ו

סיהאם היא מנהלת מחלקת בריאות וקידום בריאות בבקה אל גרבייה

 

רוני אלון

מחזור ט"ו

רוני היא יזמית המתמחה בפיתוח וביצוע פרוייקטים, הקימה וניהלה מחלקה לתכנון ופיתוח אסטרטגי במועצה אזורית מרחבים

אדי רוזנבאום

מחזור ט"ו

אדי הוא פעיל סביבתי-חברתי, מוביל פרוייקטים בתחום הפרמקולצ'ר והקהילה, לרבות גינות קהילתיות, יערות מאכל, ורשתות חברתיות מקומיות

אודליה כהן רוזנבלום

מחזור ט"ו

אודליה היא מייסדת ושותפה במשרד אדריכלים "סדנה אדריכלים", ומרצה באוניברסיטה הפתוחה.

אולפת חיידר

מחזור ט"ו

אולפת היא מנחה, מחנכת פעילה ומטפסת הרים, מנהלת ומנחה ב"נשים מנווטות בשטח" וב"שוברים את הקרח"- פרויקטים של העצמה ופתרון קונפליקטים דרך אתגר בטבע

אירית היימן

מחזור ט"ו

אירית היא יועצת עצמאית לרשויות וארגונים לענייני פיתוח; בניית תכניות שיווקיות לשמירה על נתחי שוק של מותגים קיימים

אלעד הוכמן

מחזור ט"ו

אלעד הוא ראש קשרי ממשל עבור "מגמה ירוקה"

אמיר אלרון

מחזור ט"ו

אמיר הוא פעיל המקדם חקלאות עירונית, מקים "אגרוסיטי – אגרואקולוגיה עירונית

דבי לרר

מחזור ט"ו

דבי מתכננת עצמאית ויועצת, יועצת לרשויות ועיריות, מתמחה בניהול תהליכי שיתוף ציבור בתכנון, מעבירה סדנאות בנושאי סביבה וקהילה

דורית אדלר

מחזור ט"ו

דורית היא תזונאית בכירה, מנהלת מחלקת תזונה ודיאטה בהדסה עין כרם

הילה אטיאס-אלמגור

מחזור ט"ו

הילה היא יזמית חברתית-עסקית, מומחית בצריכה שיתופית, בעלת האתר shareablelifestyle.com

ורד רז- גצק

מחזור ט"ו

ורד מנהלת אחריות תאגידית והשקעה חברתית בקבוצת פישמן

זאב ארד

מחזור ט"ו

זאב הוא בעל משרד אדריכלות, מתכנן קהילתי מינהל קהילתי גינות העיר-ירושלים.

טובי שור

מחזור ט"ו

טובי הוא מנהל, ראש מערכת תשתיות במפעלי ים המלח.

יעל שפילר

מחזור ט"ו

יעל היא יועצת שיווקית לקידום חברה בת קיימא

ליאור אברהם

מחזור ט"ו

ליאור הוא מדריך גידול ירקות שטח פתוח ומבנים באזור הבשור במשרד החקלאות

מאיה אסיף אשכנזי

מחזור ט"ו

מאיה היא מתכננת ומעצבת ירוקה, עצמאית

מיא גינצבורג

מחזור ט"ו

מיא היא מחנכת מדריכה ופעילה, רכזת חוגי סיירות של הקק"ל ע"ש אורי מימון

 

נטי זית

מחזור ט"ו

נטי כיום מנחה את תכנית העמיתים של מרכז השל. בנוסף היא הבעלים ומנהלת של מכון מחקר איכותני להתנהגות צרכנים "נטי זית" ויועצת לחברות המובילות במשק.

נעמה כהן מועלם

מחזור ט"ו

נעמה היא מעצבת ומנהלת פרוייקטים, מנהלת סטודיו עליזה שינזון לעיצוב.

סוהאד כבהה

מחזור ט"ו

סוהאד עוסקת בראיית חשבון, ומייסדת ומנהלת עמותת "אמת מטרידה"

עלית וייל שפרן

מחזור ט"ו

עלית מנהלת היחידה הסביבתית הר נגב- ערבה תיכונה

עתליה כברי תרועה

מחזור ט"ו

עתליה יזמית ומורה לפרמקלצ'ר, מקימה ומנהלת של חמדתיה- תיירות ואירוח בר קיימא

ציונה שמאי

מחזור ט"ו

ציונה מנהלת בתחום התרבות והאמנות, מנכ"ל הליקון – העמותה לקידום השירה

ריבה ולדמן

מחזור ט"ו

ריבה מנהלת המרכז לחינוך סביבתי ב"תוצרת חירייה", העוסק בחינוך והסברה בנושאי פסולת ותרבות צריכה

שרון חייט

מחזור ט"ו

טכנאית מזון ומדריכה בתחום התזונאי, עוסקת בהדרכה וליווי אישי וקבוצתי לשינוי תזונתי ב"שרון חייט – תזונה טבעית"

תמר דרסלר

מחזור ט"ו

תמר היא עיתונאית ופעילה חברתית, עוסקת בדוברות וניהול תוכן ברשתות חברתיות לקואליציה הישראלית לטראומה

 

מחזור י"ד

אריק גרניט

מחזור י"ד

עתליה יזמית ומורה לפרמקלצ'ר, מקימה ומנהלת של חמדתיה- תיירות ואירוח בר קיימא

יעלי אטשטיין

מחזור י"ד

יעלי היא ביולוגית ימית, וחוקרת במעבדה המולקולרית בביה"ס למדעי הים במכמורת, ובמכללת רופין

אהוד קלינר

מחזור י"ד

אהוד הוא רופא מומחה בבריאות הציבור, עוזר לראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות

אור קרמר

מחזור י"ד

אור הוא כלכלן-אנליסט וחוקר במדעי החברה, חוקר במכון דו-עת לאסטרטגיה ומחקר חברתי-כלכלי

אורן בר גיל

מחזור י"ד

אורן הוא שותף ומנהל השיווק של חברה המחזיקה ב-3 רשתות קמעונאיות הגדולות, קרולינה למקה, טופטן, והודיס ישראל

אילת רוזן

מחזור י"ד

אילת היא יזמית ומנהלת פרוייקטים חברתיים-עסקיים, מנהלת פרויקטים במט"י (מרכז טיפוח יזמות) בלב הגליל, כרמיאל-משגב

אסתר פלד

מחזור י"ד

אסתר היא אנליסטית, מנהלת תחום מחקר סביבתי ב-Greeneye

ברכה קונדה

מחזור י"ד

ברכה היא מרצה בכירה בפקולטה לעיצוב במכון טכנולוגי חולון

גונן שגיא

מחזור י"ד

גונן הוא מנהל-מייסד של רשת לחינוך סביבתי רב תרבותי לנוער בישראל, מועסק ע"י מכון הערבה

גליה חנוך רועה

מחזור י"ד

גילה היא אדריכלית נוף העוסקת בתכנון בר קיימא בשיתוף הקהילה. היא רכזת השתלמות קיימות מורים ומנהלים של החוות החקלאיות החינוכיות של מחוז תל אביב ומחוז מרכז, ומתכננת מתחמים אקולוגיים ובנייתם בחוות.

דניאלה פרוסקי שיאון

מחזור י"ד

דניאלה היא מנהלת אחריות תאגידית גלובלית של קבוצת שטראוס

זובידה עזירי

מחזור י"ד

זובידה היא אחראית מעבדה בחברת פלגי מים, לשעבר רכזת פרויקטים בעמותת לינק לאיכות הסביבה

עומר מלאכי

מחזור י"ד

עומר הוא מתאם ומחבר בין אנשים העוסקים במחקר כימי בתרבויות שונות; יועץ בהנדסה תהליכית.

חביבה שפר

מחזור י"ד

 חביבה היא עורכת דין, מרצה למשפט סביבתי

יעל ישראל

מחזור י"ד

יעל היא מנהלת עמותת '"רוק עכשיו", לשעבר פקחית ברשות הטבע והגנים בשמורת עין פרת

לבנת גולדברג

מחזור י"ד

לבנת היא יועצת סביבתית ומנהלת פרוייקטים, מרכזת פסולת במחוז דרום של המשרד להג"ס

נועה גורן

מחזור י"ד

נועה היא מנהלת סטודיו ומעצבת, מלמדת תפירה לאוכלוסיית הפליטים בגן לוינסקי בדרום ת"א

עינת וילנסקי-גת

מחזור י"ד

עינת היא מנהלת ארגונים ציבוריים וחברות

היתה שותפה במספר פרויקטים ובהם צוות ההקמה של מרכז חלל יהודי-ערבי, ויעוץ אסטרטגי לקיימות לחברות עסקיות. עבדה  ביחידה הסביבתית בעמק יזרעאל, בנושאי פסולת ומיחזור, תכנון ובניה ירוקה, מאבקים בתחנות כוח, גינון בר-קיימא ועוד.

מחזור י"ג

אייל כרמי

מחזור י"ג

אייל הוא פרסומאי, מנכ"ל משותף ב-Wunderman. לשעבר סמנכ"ל קריאטיב במקאן אריקסון

אלון פילץ

מחזור י"ג

אלון הוא מנהל בתחום הנדל"ן, האחזקה והמסחר, ומנכ"ל ויו"ר דיזנגוף סנטר בע"מ

אסנת כהן ליפשיץ

מחזור י"ג

אסנת היא עו"ד ופעילה, מנהלת תחום מהגרים וסחר בבני אדם במוקד סיוע לעובדים זרים. היא מנהלת המחלקה המשפטית, גישה – מרכז לשמירה על הזכות לנוע

ארז מולאי

מחזור י"ג

מעצב מוצר חברתי, סביבתי וקהילתי, הבעלים של סטודיו ארז מולאי- עיצוב סביבה וקהילה

אריאל ברזילאי

מחזור י"ג

אריאל הוא יזם קיימות מקומית ואזורית, מנהל פרוייקטים בברזילי את רוס בע"מ. מקים ולשעבר רכז ועדת איכות סביבה – צפת.

ברק בן חנן

מחזור י"ג

ברק הוא מתכנן ויזם בקיימות מעשית, מייסד ושותף של "דרך היער" – עסק חברתי לקידום קיימות מעשית

גל שופרוני

מחזור י"ג

גל הוא כלכלן, ראש ענף תקציבים במשטרת ישראל, המשרד לבטחון פנים

יואב גואל

מחזור י"ג

יואב מיישם מדיניות ציבורית בתחום הגנת הסביבה, מנהל תחום תשתיות, מחוז ירושלים, המשרד להגנת הסביבה

דן גרוצקי

מחזור י"ג

דן הוא יזם ואיש פיתוח עסקי, מנכ"ל חברות קרסקה וטרנובה לקידום חקלאות בת-קיימא במזרח אירופה

יערה בן נחום רכזת אנרגיות מתחדשות

יערה בן נחום

מחזור י"ג

חברת צוות במרכז השל לקיימות. מתמחה בתרגום של רעיונות גבוהים לשינויים בשטח. היתה ממקימות מרכז הידע לחדשנות בטכניון.

היתה שותפה במספר פרויקטים ובהם צוות ההקמה של מרכז חלל יהודי-ערבי, ויעוץ אסטרטגי לקיימות לחברות עסקיות. עבדה  ביחידה הסביבתית בעמק יזרעאל, בנושאי פסולת ומיחזור, תכנון ובניה ירוקה, מאבקים בתחנות כוח, גינון בר-קיימא ועוד.

יערה ספיר

מחזור י"ג

יערה היא אדריכלית ומעצבת, בעלת משרד אדריכלות עצמאי. פעילה במאבקים סביבתיים מקומיים ברחובות והסביבה.

לילך סונין

מחזור י"ג

עיתונאית ומגישה, כתבת לענייני סביבה, עורכת ומגישה בחדשות ערוץ 2

לימור מץ

מחזור י"ג

לימור עוסקת בהפקת טלוויזיה וניהול תוכן, מפיקה ראשית של תכנית "בסביבה טובה" בערוץ 1. יועצת לנשים בהקמת עסקים עצמאיים.

מאיה קרבטרי

מחזור י"ג

מאיה היא פעילה פוליטית, חברתית ופמיניסטית. עוסקת בממשל ומדיניות, סמנכ"ל ומנהלת קשרי ממשל ב"חיים וסביבה".

מוחמד מרזוק

מחזור י"ג

מוחמד הוא פעיל חברתי-פוליטי, מנהל החברה הערבית ברשת הירוקה. לשעבר מנהל סניף המשולש של שתי"ל.

מיכל ספיר

מחזור י"ג

מיכל היא כלכלנית ויועצת עסקית, מנכ"לית "מיכל ספיר ייעוץ עסקי". לשעבר מנהלת אסטרטגיה ופיתוח עסקי באי. סי. אי. טלקום.

מירב אסף

מחזור י"ג

מירב היא פרוייקטורית בתחום התקשרויות מיוחדות. לשעבר עוזרת מנכ"ל של משרד החקלאות, ורכזת המכון לחקר מדיניות קרקעית בקק"ל.

עפר די-נור

מחזור י"ג

עפר הוא פיזיקאי, יזם, ומנכ"ל חברת אשל אנרגיה בע"מ– חברת ESCO העוסקת בהתייעלות אנרגטית

רונית פיסו

מחזור י"ג

רונית היא פעילה חברתית פמיניסטית, מנכ"לית הקואליציה לבריאות הציבור. לשעבר מנהלת תכנית המשפט הבין-לאומי ההומניטארי באגודה לזכוית האזרח.

רועי לוי

מחזור י"ג

רועי הוא חוקר כלכלה, סביבה וחברה, חוקר בכיר במרכז מאקרו לכלכלה מדינית, וכלכלן באגודה לצדק סביבתי

רם אפרת

מחזור י"ג

רם הוא מנהל תחום ב"אדם לאדם – מנהיגות לתיקון עולם". יזם ופעיל חברתי, חבר צוות ו-'הוסט' בהאב-תל אביב.

שאנה שכטרמן

מחזור י"ג

שאנה היא סוציולוגית ומנחת קבוצות, מנהלת תוכנית 'ממשק' ליישום מדע בממשל של האגודה הישראלית לאקולוגיה ולמדעי הסביבה

שושנה בובליל

מחזור י"ג

שושנה היא מתכננת פרמקלצ'ר, חברת ועד מנהל של ארגון הפרמקלצ'ר הישראלי. מנכ"ל תורה ומדע בע"מ.

שרון מנור

מחזור י"ג

שרון מנהלת פרוייקטים ואופרציה, מפיקה ראשית באורן הפקות (פינקו) בע"מ

תומר בן עמי

מחזור י"ג

תומר הוא יזם חברתי, מנהל תכנית "פעילים בסביבה" לפיתוח מנהיגות סביבתית צעירה של המשרד להגנת הסביבה

תמר צור

מחזור י"ג

תמר יועצת עצמאית – מומחית לניהול אסטרטגי של מסרים, בעלים של "תמר צור – טיפולוגיה בעסקים"

מחזור י"ב

איל בלכמן

מחזור י"ב

איל הוא פרסומאי ומנהל תהליכי שיווק, לשעבר סמנכ"ל לקוחות בגיתם BBDO

שאנה שכטרמן

מחזור י"ב

ארז הוא איש ידיעת הארץ ומחנך, מנהל ארצי של בתי ספר שדה בחברה להגנת הטבע. מרצה, בוחן ומדריך במשרד התיירות

גילי חכימה קוניאק

מחזור י"ב

גילי היא אקולוגית וחוקרת בתחום שירותי הסביבה. היא מרצה לניהול שטחים פתוחים באוניברסיטת חיפה, ועובדת כדולה ללידה טבעית.

גליה צוקרמן

מחזור י"ב

גליה מרצה מן החוץ בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית בתחום של ניהול וחינוך לאיכות וקיימות.

הנאדי הגריס

מחזור י"ב

הנאדי היא מחנכת ופעילה, מנהלת מנהיגות וקהילה, באיגוד ערים לאיכות סביבה אגן בית נטופה

חיים יזרעאלי

מחזור י"ב

חיים הוא אדריכל ומתכנן, שותף בסטרטה אדריכלים. הוא חבר בועד מנהל של הקרן לסביבה ירוקה, וחבר במועצה הבינלאומית של הקרן החדשה לישראל

מור גלבוע

מחזור י"ב

מור מנחה במכון לשיפור בגרות. בנוסף הוא מנהל, יזם ופעיל סביבתי וחברתי, מוביל המאבק הציבורי להורדת כיכר דיזנגוף ללא חניון.

מיכל לסטר לוי

מחזור י"ב

מיכל היא מנהלת חברתית ומנהלת מרכז למנהיגות בג'וינט ישראל. היא יו"ר שותפה של "נשים לגופן".

מירב שגיא יהודיין

מחזור י"ב

מירב מנהלת אגף הביקורת במשרד להגנת הסביבה. היא משמשת בהתנדבות כיו"ר ועדת הביקורת בבית התפוצות.

מני רוזנברג

מחזור י"ב

מני הוא אדריכל-יזם, מייסד ואדריכל ראשי ב"ארכינול". הוא פעיל ב"האב" וב-Peace House Initiative

נעם גולדשטיין

מחזור י"ב

נעם הוא כלכלן ומנהל, סמנכ"ל תשתיות במפעלי ים המלח

עברי ורבין

מחזור י"ב

עברי הוא מנהל ויועץ, מנכ"ל גוד ויז'ן – יועצים לאחריות תאגידית. הוא גם חבר ועד מנהל של החברה להגנת הטבע.

עירן נוי

מחזור י"ב

עירן הוא מנהל פיתוח עסקי, בעלים ומנכ"ל של Project Financing

מני רוזנברג

מחזור י"ב

מני הוא אדריכל-יזם, מייסד ואדריכל ראשי ב"ארכינול". הוא פעיל ב"האב" וב-Peace House Initiative

רוני פיבלוביץ

מחזור י"ב

רוני היא מנהלת מותג עצמאית המתמחה בייעוץ לחברות מסחריות וליווי עמותות וארגונים בפיתוח מותגים חברתיים וסביבתיים

רונית שפריר

מחזור י"ב

רונית היא מהנדסת כימיה, מנהלת שיווק  בתרכובות ברום

רות קידר

מחזור י"ב

רות היא אדריכלית, מעצבת  פנים, ומתכננת אסטרטגית

שרון נגלר

מחזור י"ב

שרון הוא מנהל פרויקטים ומוביל טכנולוגי, אחראי תכנית סביבתית ב-HP אינדיגו

תאופיק אגבריה

מחזור י"ב

תאופיק הוא מהנדס ומנהל, ראש מפעל דשנים, רותם אמפרט

היתה שותפה במספר פרויקטים ובהם צוות ההקמה של מרכז חלל יהודי-ערבי, ויעוץ אסטרטגי לקיימות לחברות עסקיות. עבדה  ביחידה הסביבתית בעמק יזרעאל, בנושאי פסולת ומיחזור, תכנון ובניה ירוקה, מאבקים בתחנות כוח, גינון בר-קיימא ועוד.

מחזור י"א

אורה גולן אפשטיין

מחזור י"א

אורה מעצבת מוצר ומתמחה במוצרי דפוס. היא ראש החוג לדפוס במכללת הדסה.

אחמד חג' יחיא

מחזור י"א

אחמד הוא עורך דין, מגשר ובורר, בעל משרד עורכי דין ומנהל עמותת אלתנמייה לנושאים של דו-קיום שיווין ואיכות הסביבה.

אחמד כבהא

מחזור י"א

אחמד הוא רופא לבריאות הציבור, רופא לבקרת מחלות ותחום סביבה ובריאות בICDC – המרכז הלאומי לבקרת מחלות

איה נח

מחזור י"א

איה היא פרויקטורית ומנחה בחינוך בלתי פורמאלי, רכזת בארגון חינוך ישראלי. היא רכזת פורום ופעילה בקהילת עץבעיר

איתי תייס זמיר

מחזור י"א

איתי יזם ומנהל מכירות בחברת המזכך – קטדין. הוא מקים חברת הזנק EcoVida Water Technologies

איתן ישראלי

מחזור י"א

איתן עוסק בניתוח מערכות ותכנון אסטרטגי, והוא ראש מחלקת ניתוח מערכות בחטיבת התכנון בצה"ל (דרגת אל"מ)

אלישע טל

מחזור י"א

אלישע מעצב מוצר, מנכ"ל חברת l2D לעיצוב, ומרצה לעיצוב בבצאלאל

 

אפרת איזנברג

מחזור י"א

אפרת פסיכולוגית סביבתית, כעת עמיתת מחקר בנושא התחדשות עירונית במעבדה למחקרי תכנון סביבה וקהילה באוניברסיטת ת"א. היא חוקרת ופעילה בנושא גינות קהילתיות.

גיל אליקים

מחזור י"א

גיל הוא מנהל, סמנכ"ל מפעלי הסלע ברותם אמפרט נגב מקבוצת כי"ל

יאיר מטיאש

מחזור י"א

יאיר מנהל קשרי קהילה ואחריות חברתית תאגידית, מנהל שותפויות עסקים וקהילה ב"מתן – הדרך שלך לתת". הוא חבר ועד מנהל של אמנסטי אינטרנשיונל – סניף ישראל.

יוסף גלעד

מחזור י"א

יוסף מהנדס מכונות, מנהל מפעל רמת חובב בתרכובות ברום, כי"ל מוצרים תעשייתיים

 

ליאת צבי

מחזור י"א

ליאת היא פרסומאית, שותפה ומנהלת את תחום האסטרטגיה והפיתוח העסקי במשרד פרסום גלר נסיס Leo Burnett. היא יזמת ומוציאה לפעול של פרוייקט שעת כדור הארץ.

 

עידית בנאורי

מחזור י"א

עידית כימאית ומנהלת, מנהלת מדור רישוי סביבתי בחברת החשמל. היא חברה בועדה הסביבתית במוא"ז משגב.

עמליה וקסמן

מחזור י"א

עמליה עוסקת בייעוץ ובקידום מדיניות, מייסדת ובעלת חברה לתכנון מדיניות, ועוסקת בתכנון אסטרטגי ובניית מדדים בתחום התזונה. היא חברת הנהלה ביוזמות קרן אברהם.

 

עמנואל כהן שחם

מחזור י"א

עמנואל היא מדענית סביבה ואקולוגית, דוקטוראנטית באקולוגיה ומדיניות סביבתית

רז לייברך

מחזור י"א

רז מעצב מוצר ופעיל חברתי, רכז תכנית חממה קהילתית וגינות קהילתיות במסגרת גרעין קהילתי גדרה.

מיכל כהן פארינטה

מחזור י"א

מיכל מתכננת סביבתית, חברה בצוות תכנון של עמוס ברנדייס אדריכלות ותכנון בע"מ

מרב ניר

מחזור י"א

מרב מנהלת שיווק ומנהלת מקצועית של המועצה לישראל יפה.

סלעית קרק

מחזור י"א

סלעית היא אקולוגית ומדענית הסביבה, מרצה בכירה באבולוציה ואקולוגיה באוני' העברית, מייסדת וראש מעבדת המחקר במגוון מינים. יהיא ועצת לארגון עולמי The Nature Conservancy.

עדן לאופר

מחזור י"א

יזם, מייסד ומנכ"ל שנגא בע"מ. הקים מפעל מחזור קהילתי לאלקטרוניקה.

מחזור י'

זהר ירום

מחזור י'

זהר היא מעצבת ובעלת חברת Zo-Ya לעיצוב בר קיימא

אליק פלמן

מחזור י'

אליק הוא חקלאי אורגני, הוגה, מדריך לכישורי חיים מקיימים, וכעת עובד בחקלאות בת קיימא

אריה דהן

מחזור י'

אריה מהנדס ומנהל, מנהל מפעל "פריקלאס" בתרכובות ברום

דודו זבידה

מחזור י'

דודו הוא מהנדס ומנהל, סמנכ"ל תפעול במפעלי ים המלח

חזי ביליק

מחזור י'

חזי הוא מהנדס מים, לשעבר מהנדס ראשי במינהל המים של משרד הפנים

חגי לוין

מחזור י'

חגי הוא יו"ר איגוד רופאי בריאות הציבור לשעבר, מדען הפועל לקידום בריאות הציבור בישראל ובעולם, פרופסור ורופא ישראלי, אפידמיולוג ומומחה בבריאות הציבור

טל קמיל

מחזור י'

טל מעצבת באחריות סביבתית ומרכזת תחום אחריות סביבתית בחברת כתר פלסטיק

יואב סגל

מחזור י'

יואב יזם בתחום האינטרנט ויוצר, ומייסד ומנהל של ווביט – הגשמת מיזמים ברשת

יונתן רוקם

מחזור י'

יונתן מתכנן עירוני ואזורי, יועץ עצמאי לפיתוח וניהול פרוייקטים

נעה יובל-מעוז

מחזור י'

נועה יזמית סביבתית ופרויקטורית בפרויקט פסולת ומחזור

סאמיה נאפר-אבו ריא

מחזור י'

סאמיה היא פעילה סביבתית-חברתית, מנהלת תחום חינוך סביבתי בסניף חיפה של החברה להגנת הטבע

עינת קרמרט

מחזור י'

עינט מנחה ויוצרת תוכן לענייני סביבה וזהות יהודית

קרלוס דרינברג

מחזור י'

קרלוס הוא אדריכל ומתכנן ערים, מומחה בכיר לתכנון מרחבי ולשעבר סגן מנהל מינהל תכנון והנדסה במשרד הבינוי והשיכון

ראיד אלמכאוי

מחזור י'

ראיד במאי ומנהל הפקות ופעיל חברתי-סביבתי, מנכ"ל "בוסתן"

רוהאן שניר פלאות

מחזור י'

רוהאן הוא פרסומאי ומדריך, קופירייטר ויועץ קראטיב עצמאי, מנהל פרוייקטים ומדריך בחברת  smart IT

שי כץ

מחזור י'

שי היא אשת חינוך, מנחה קבוצות ב"בינה" לזהות יהודית ותרבות ישראלית

שרית בן שמחון-פלג

מחזור י'

שרית סמנכ"לית מחקר במכון ירושלים למחקרי מדיניות. לשעבר מנהלת מחקר בבית הספר לממשל ולמדיניות ע"ש הרטוך באוניברסיטת תל אביב

 

תמיר ניר

מחזור י'

תמיר מחנך ומתכנן אורבני, מקים ומנהל חברת "ילד טבע", מיזם בחינוך סביבתי